רינת פרימו

קינוח אהוב – גלידה
בעל חיים מועדף – הכלב קוסטה
הכי אוהבת: לקרוא ולכתוב
גם אוהבת: לרוץ ולשחות
הכי לא אוהבת: כוסברה

רינת פרימו היא סופרת ועורכת ספרי ילדות וילדים בכל הגילים: מגיל הגן ועד נוער. בין ספריה האהובים: איה! אאוץ! אווה!, זהרורים, מכתב לביאליק, שלג של סביונים, המותחן החבר הכי טוב שלי, ספר הקומיקס זלמן ועוד רבים.

במשך שנים רבות עבדה כעורכת תחום ספרי ילדים ונוער בהוצאת הספרים "ידיעות ספרים", הקימה את עיתון הילדים "אדם צעיר" ובמשך יותר מעשור היתה העורכת הראשית וכותבת העיתון. בנוסף, היתה מבקרת ספרי ילדים באתר Ynet.

בשנת 2021 הקימה רינת את הוצאת המבוך לספרי ילדים ונוער מתוך הבנה כי דווקא בתקופה שמציעה פיתויים דיגיטליים כה רבים לילדים, אין תחליף אמיתי לקריאה ולספרים בפיתוח עולם פנימי עשיר ובריא בגיל צעיר.

חשוב לנו להציע לכם את הספרים הטובים והמוקפדים ביותר עם מיטב המאיירות והמאיירים. ספרים מצחיקים, מרגשים ומותחים. ספרים שמעניין איתם.
 

רוצים עדכונים על סיפורים, משימות ואתגרים חדשים באתר המבוך

הירשמו …………. יהיה מעניין!

מכתב לביאליק

איורים: אבי עופר
ראשית קריאה לגילאי גן חובה ועד כיתה ג', מנוקד.

לילי לומדת בכיתה את השיר "קן ציפור" של ביאליק ורוצה לצייר את ההספנתעיר שנמצא בכל ביצה בקן. אבל איך נראה הספנתעיר? לילי מחליטה לכתוב מכתב ולשאול את ביאליק בעצמו.

לרכישה באתר ybook

שלג של סביונים

איורים: מאיה איש-שלום
לגילאי הגן, מנוקד.

בכל יום שישי מגיעים ילדי גם מעין לשדה בקצה השכונה. אבל ביום שישי אחד הם רואים שלט גדול בכניסה לשדה. מה כתוב בו? ומה זה אומר על הסביונים האהובים שצומחים בשדה?

סיפור על אהבת הטבע, על שינוי ועל חכמתם של ילדים.

לרכישה באתר ybook

החבר הכי טוב שלי

איורים: יניב שמעוני
ספר מתח לגילאי 8 ומעלה

יואב חוזר אחרי טיול קיץ באפריקה ורץ לבית של איתמר, החבר הכי טוב שלו, כדי לספר חוויות. אבל אז קורה דבר משונה מאוד: בבית של איתמר גרה מישהי שמעולם לא ראה והיא אומרת שאף פעם לא שמעה על איתמר או על המשפחה שלו. אז לאן נעלם איתמר?

הרפתקת מתח מרתקת על חברות, יצירתיות ונאמנות.

לרכישה באתר ybook

איה! אאוץ'! אווה!

איורים: יניב שמעוני
לגילאי הגן וראשית בית הספר, מנוקד.

במקום סודי, קרוב מאוד לכאן, גרה משפחה מיוחדת במינה: אמא אווה וילדיה איה, אי, אח ואאוץ'. כולם עובדים באותה עבודה: הם מרפאים פצעים.

הספר האהוב שהפך לקלאסיקה ולהצגת ילדים מצליחה.

לרכישה באתר ybook

תגובות

5 תגובות

  1. שלוםם אמרו לנו שאת באה לפה מחר (9.1) ביום שלישי מקווה שתהני אצלנו בערו נינט🤍

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן