העולם של המבוך

תכנסו, יהיה מעניין

המבוך היא הוצאת ספרים לילדות, לילדים ולנוער שהקימה הסופרת רינת פרימו.

התקופה שלנו מציעה פיתויים רבים לילדים ולילדות שלנו, רובם בעולם הדיגיטלי. הוצאת המבוך הוקמה מתוך אהבה גדולה לספרים ולהרפתקאות. אנחנו מבינים שאין טעם להילחם במסכים בעזרת איסורים או שידולים. הדרך היחידה לקרב ילדות וילדים לעולם המופלא של הספרים היא ספרים מעניינים.

אבל המבוך זה לא רק ספרים. הקמנו את האתר כדי ליצור מרחב של הרפתקאות ואתגרים לילדים, לילדות ולמשפחותיהם. המבוך מאפשר לכל המשפחה ליהנות מעולם הרפתקני ומלא הפתעות, ועם זאת הוא מהווה מקום משפחתי, איכותי ובטוח לילדיכם. באתר המבוך תמצאו סיפורים לגיל בית ספר יסודי להורדה בחינם. כמו כן תמצאו כאן מגוון פעילויות ומשימות אישיות ומשפחתיות.

חלק מהמשימות קוראות לכם לצאת עם הילדים למרחב הציבורי ולשחק! אנחנו מחביאים מטמון ומאתגרים אתכם למצוא אותו (ולהכין מטמון חדש לילדים שיבואו אחריכם) , קוראים לכם למצוא את גלימת המבוך שמסתובבת ברחובות… מציעים לילדים ולכם משימות מדי חודש ובאופן כללי מזמינים אתכם לגלות שאם מביטים בעולם בעיניים הנכונות, מגלים מקום מופלא, מלא עניין שמציע לנו משחקים ואתגרים בכל פינה, מאחורי כל דלת.

אתם מוזמנות ומוזמנים לקרוא את הסיפורים עם הילדים, לעשות את המשימות ולשחק במשחקים ואז בואו לבקר בחנות שלנו ותגלו עולם של ספרים שילדות וילדים באמת רוצים לקרוא.

תגובות

ספרו לנו מה התשובה שלכם

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן